Сімейне право

Розірвання шлюбу і поділ спільного майна подружжя

У кожної сімейної пари є свої особисті причини для припинення відносин та бажання розлучитись. Але розірвання шлюбу – це дуже серйозний крок, який має бути оформлений по всім правилам, які перераховані у главі No11 Сімейного кодексу України. Тільки в окремих випадках це можна зробити через РАГС. Але, якщо у подружжя є неповнолітні діти та планується розподіл спільного майна, без звертання до суду не обійтися. 

Паперова тяганина зі збором необхідних документів та очікування судового засідання може тягнутися дуже довго. Час, необхідний для остаточного вирішення питання виснажує нерви, до того ж воно може не відповідати інтересам однієї зі сторін процесу. Звернувшись у адвокатську компанію «О. Кухар і партнери» за професійною допомогою, ви зможете прискорити розірвання шлюбу, та зробити розподіл подружнього спільного майна прийнятним для обох сторін.

Чому вам при розлученні необхідні послуги нашого адвоката

Сімейним кодексом України передбачено лише 2 способи розірвання шлюбу, вказані у ст. No105:

  1.  Через РАГС. Державним органом Реєстрації актів громадянського стану, навіть якщо належить подальший розподіл спільного майна подружжя. Дозволяється по таким статтям: ст. No106 (бездітні пари), ст. No 107 (в разі зникнення без вісті, недієздатності або тюремного ув’язнення одного з членів сім’ї).
  2. Через суд. За рішенням суду, скликанного за спільною заявою чоловіка та жінки (ст. No109), або одного з членів подружжя (ст. No110).

Якщо ваш випадок відноситься до п. 2 і щоб здійснити розірвання шлюбу та розподіл спільного майна вам потрібно звертатися до суду, допомога наших фахівців буде вам дуже корисна.

Від людей, що наважилися на розірвання шлюбу, складно чекати дипломатичних відносин один до одного. Не рідкісні випадки, коли між подружжям, що розлучається, через розподіл спільного майна та вирішення участі у подальшому вихованні дітей виникають сварки та непорозуміння. А незнання законів та юридичних тонкощів ускладнюють ситуацію та затягують процес.

Маючи великий досвід у адвокатській справі, ми допоможемо вам заощадити свій час та нерви:

  • Швидко зберемо весь необхідний для розірвання шлюбу пакет документів. Допоможемо вірно скласти, завірити та подати позовну заяву щодо розірвання шлюбу так, щоб прискорити її просування по інстанціям.
  • Візьмемо на себе переговори з вашою колишньою «половинкою», якщо ви не бажаєте з ними спілкуватися, а деякі питання залишилися невирішеними.
  • Будемо представляти вас на судовому засіданні, щоб захистити ваші права. З нашою допомогою ви можете бути впевнені у тому, що розподіл спільного майна подружжя пройде максимально справедливо, і ваші інтереси будуть дотримані.

Телефонуйте