Спадкове право. Допомога в отриманні спадщини.

Кваліфікована допомога адвоката при оформленні права на спадщину дозволить уникнути багатьох труднощів і переконливо відстояти свої інтереси в суді.

Необхідність залучити адвоката до справи в отриманні спадщини виникає, як правило, під час спірних ситуацій навколо власності покійного/ої. 

Варто знати, що звертатися до адвоката з питаннями про спадщину можна на будь-якій стадії справи! 

Найчастіше допомога адвоката з питань спадкового права може знадобитися в таких випадках:

  • відмова нотаріуса від прийняття документів у спадкоємця;
  • велика кількість спадкоємців;
  • наявність конфліктів між спадкоємцями та спірних ситуацій з приводу спадщини;
  • пропущений термін на прийняття спадщини.

Приводом звернутися за допомогою кваліфікованого адвоката з питань спадщини може стати будь-яка спірна ситуація, пов’язана з недоліком документів для встановлення прав на власність покійного/ої. Не є рідкістю випадки, коли спадок неподільний, а на нього претендують відразу декілька людей. Визначити єдиного спадкоємця в такому випадку можна за допомогою адвоката при оформленні права на спадщину.

Захист Ваших інтересів нашими професіоналами дозволяє отримати свідоцтво про право на спадщину, максимально швидко зареєструвати права на рухоме та нерухоме майно. 

Вартість послуг компенсується якістю наданої допомоги, оскільки адвокат компанії « О. Кухар і партнери»  дозволить запобігти можливим помилкам і значно заощадить  Ваш час та можливі хвилювання.

Телефонуйте