Шлюбний контракт

Відсутність шлюбного контракту власнику Amazon Джеффу Безосу коштувало 35 млрд доларів. І це йому ще однозначно пощастило, адже колишня дружина могла розраховувати на значно більшу суму. Джефф зміг домовитися із колишньою дружиною.

Але, як показує практика, так буває не завжди та не у всіх. У 70% подружжя обіцянки жити довго і щасливо трансформуються в погрози відібрати все майно.

Вберегти від такої халепи вас може шлюбний контракт, адже це ідеальний інструмент для завчасного вирішення всіх майнових питань при розлученні. Шлюбний контракт – це розумний вибір свідомих людей, який дозволяє зберегти не тільки майно, але й ваш час і здоров’я – їх не можливо повернути після стресів і конфліктів у стінах суду.

І головне, не потрібно мучити себе докорами сумління через “незручність” укладання шлюбного договору перед своїм партнером у стосунках. Не ведіться на стереотипи про те, що його укладають через недовіру. І це зовсім не каже про ваші помисли щодо майбутнього розлучення. Запам’ятайте, шлюбний контракт це розумна можливість перестрахувати себе на випадок розлучення. А якщо шлюб буде до самої старості – договір лише нагадуватиме про вашу правову грамотність та свідомість.

Важливо! Інтернет сьогодні пропонує вам безліч шаблонів шлюбних контрактів. Але не варто користуватися жодним з них. Річ у тім, що при складанні шлюбного контракту необхідно враховувати особливості кожного з партнерів: майно, громадянство, потреби та бажання пари. У шаблонах з інтернету не зустрінеш врегулювання питань, наприклад, як поділити бізнес який зареєстрований на одному з подружжя чи пов’язаних з порядком і розміром утримання спільних дітей, або ж особливим порядком користування майна. Окремою особливістю контракту може бути і те, що документ повинен мати юридичну силу і за межами України.

Ми вас вже переконали, що до майнових питань треба підходити з усією серйозністю та обов’язково користуватися послугами адвокатів? То ж з задоволенням допоможемо вам скласти шлюбний договір, який ідеально захистить саме вас і врахує всі ваші побажання.

Телефонуйте