Стягнення аліментів

Аліментами називаються грошові кошти, які в певних випадках, визначених
законодавством, одному члену родини необхідно виплачувати на утримання другого.

Це можуть бути виплати батьків на користь неповнолітніх (глава 15 СКУ) та повнолітніх дітей (гл. 16 СКУ), або дітей на непрацездатних батьків (гл. 17 СКУ). Також право на стягнення аліментів один з одного по необхідності мають чоловік або жінка, які знаходяться в шлюбі чи після розлучення (гл. 9 СКУ).

Вирішення про виплату грошових коштів та визначення їх розміру члени подружжя можуть прийняти самостійно. Якщо згоди щодо стягнення аліментів досягти не вдається, вони призначаються згідно судовому рішенню. Для того, щоб результат був оптимальним для обох сторін і нічиї права не були обмежені, треба своєчасно заручитися допомогою кваліфікованого адвоката. Звернувшись до компанії «О. Кухар і партнери», ви отримаєте
гарантований захист своїх інтересів.

Чим корисні послуги адвокатів у справі стягнення аліментів

Аліментні зобов’язання регулюються нормами Сімейного кодексу України. Якщо родина від початку не досягла згоди щодо стягнення аліментів, їх приходиться призначати примусово, через суд.

Але люди, які не мають достатньої компетенції у галузі сімейного права, не здатні самостійно розібратися у всіх юридичних тонкощах справи. Тому стягнення аліментів може затягнутися, та не принести бажаного результату.

Також не рідкі випадки, коли платник не виконує своїх обов’язків, і не виплачує грошові кошти, навіть якщо вони призначенні рішенням суду. Або виникає термінова потреба змінити розмір виплат, та інші спірні питання.

З усіма цими проблемами вам допоможуть розібратися висококваліфіковані досвідчені фахівці адвокатської компанії «О. Кухар і партнери». Багаторічна практика та доскональне знання чинних законів дозволяє нам швидко та успішно вирішити будь-яке питання, пов’язане зі стягненням аліментів:

  • Збір необхідного пакету документів, допомога з написанням та подачею позову до суду.
  • Встановлення вірної суми грошових виплат з урахуванням відповідних державних законів, потреб отримувача та можливостей платника.
  • Супровід виконавчого провадження справи та захист ваших прав та інтересів на судовому процесі.
  • Зменшення або збільшення встановленого від початку розміру аліментів.
  • Стягнення заборгованостей при невиплаті або затримці аліментів.

Хороший адвокат по сімейному праву завжди дивиться на кожне діло індивідуально, і при пошуках метода його ведення виходить з інтересів свого клієнта. Звернувшись до компанії «О. Кухар і партнери», ви можете розраховувати на те, що наші досвідчені фахівці знайдуть єдине правильне рішення для вашого випадку. І справа по стягненню аліментів обов’язково закінчиться на вашу користь.

 

Телефонуйте