Кримінальні справи

В житті кожної людини іноді трапляються прикрі несподіванки і навіть законослухняний громадянин не застрахований від того, щоб одного разу не стати обвинуваченим чи потерпілим у кримінальній справі. І тоді для захисту ваших прав та інтересів неодмінно знадобиться звернутися до фахівця.

Самостійно у галузі кримінальних справ пересічній людині розібратися дуже важко. Не знаючи усіх юридичних тонкощів, ви можете розгубитися, наробити помилок, та ускладнити ситуацію. Щоб провадження кримінальної справи пройшло без ускладнень, а вирок був на вашу користь, скористайтеся послугами нашої адвокатської компанії.

«О. Кухар і партнери» на варті ваших інтересів

Коли стосується кримінальної справи, неважливих дрібничок не буває. Кожне ваше невірне слово та підозріла з точки зору правоохоронних органів поведінка може негативно позначитися на результатах. А ще необізнану людину дуже легко залякати і змусити робити помилки.

Також тим, хто далекий від юриспруденції, дуже складно слідкувати за достовірністю документації, яка стосується кримінальної справи, та за перебігом її провадження. Але якщо на всіх етапах поряд з вами будуть досвідчені фахівці адвокатської компанії «О. Кухар і партнери», ви можете бути твердо переконані, що ваші інтереси будуть дотримані на вищому рівні.

Кваліфіковані адвокати нашої компанії мають великий досвід у справі забезпечення захисту прав всіх учасників кримінальної справи: позивачів, відповідачів або потерпілих. Ми надаємо повний комплекс послуг:

  • Слідкування за дотриманням порядку досудових та слідчих дій правоохоронців, та постійна підтримка клієнта в цілях запобігання порушення його прав.
  • Розробка стратегії спілкування з представниками правоохоронних органів (поліція, податкова інспекція, СБУ та ін.).
  • Допомога у підготовці до обшуку або допиту у ролі обвинуваченого, свідка чи підозрюваного.
  • Захист від протиправних дій та свавілля з боку правоохоронців: запобігання незаконному тиску або переслідуванню учасників кримінальної справи.
  • Захист інтересів клієнта під час судового процесу. Витребування необхідних документів, призначення судових експертиз.

Адвокатська компанія «О. Кухар і партнери» завжди готова підтримати та захистити вас, надавши високопрофесійну допомогу. Запорукою ефективності нашої праці можуть слугувати роки успішної діяльності, та тисячі кримінальних справ, виграних нашими кваліфікованими адвокатами на користь клієнтів.

Не забувайте, що для благополучного вирішення питання дуже важливий час. Тому не зволікайте, а звертайтеся до нас прямо зараз.

Телефонуйте