Адміністративні правопорушення

Найпоширенішими адміністративними правопорушеннями є недотримання правил дорожнього руху та пожежної безпеки. Міри покарання за них м’якші , ніж за кримінальні, але теж достатньо відчутні: штрафи, конфіскації майна, виправні роботи і навіть адміністративний арешт.

Згідно з законодавством України, притягнути до відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення можуть з 16-річного віку. Якщо ви вважаєте, що прийнята проти вас постанова невірна, або самі є постраждалою стороною та бажаєте добитися справедливості, вам прийдеться відстоювати свою точку зору у суді. І тут дуже доречною буде допомога фахівця по адміністративним порушенням. Тим паче, що законодавством передбачена така можливість: згідно з статтею 268 КУпАП ви маєте право на адвоката.

Професійна адвокатська допомога від компанії «О. Кухар і партнери»

Віддавши справу до рук адвокатів компанії «О. Кухар і партнери», ви можете не
сумніватися що ваші законні інтереси будуть захищені. Кожен наш фахівець має значний  досвід та зможе захистити ваші права та інтереси на вищому рівні.

Ви можете звертатися до нас за професійною допомогою і отримати її у таких випадках:

  • Слідкування за дотриманням правил при складанні протоколу про адміністративні порушення.
  • У галузі безпеки дорожнього руху з лютого 2021 р. посилено санкції та збільшена відповідальність за вчинення деяких адміністративних правопорушень. Ми здійснюємо захист інтересів водіїв при заведенні на них справ по ряду відповідних статей КУпАП:
  • Оскарження безпідставних звинувачень у вашу адресу та некоректних судових постанов у апеляційному суді.
  • Відшкодування збитків внаслідок адміністративного правопорушення у разі, якщо ви стали його жертвою.
  • Оскарження до адміністративного суду податкових повідомлень-рішень.
  • Оскарження до адміністративного суду дій та бездіяльності державних органів, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб.

На рахунку адвокатів компанії «О. Кухар і партнери», що спеціалізуються по адміністративним порушенням, безліч виграних справ. Представляючи інтереси учасників процесу на судах, ми точно знаємо, як захистити права як потерпілих, так і порушників.

Ми завжди на боці наших клієнтів. Здійснюючи професійну підтримку протягом всього перебігу справи: від складання протоколів до слухання на суді, наші адвокати убезпечать вас від прикрих помилок та непорозумінь. Довіртеся професіоналам, та збережіть свої нерви, час та кошти.

Телефонуйте