ОРДЕР АДВОКАТА

Ордер адвоката більше не потребує фізичного підпису на його паперовому носії, якщо подається в електронному вигляді.

 Відтепер ордер можна згенерувати в електронному виді в кабінеті адвоката і підписати з допомогою електронного цифрового підпису або як окремий документ або разом із додатками, доданими до процесуального документу (позовної заяви тощо), який подається через Електронний суд. 

 Крім того, РАУ визначила порядок створення електронної копії ордера (яка вимагається в додатку до адвокатського запиту). Визначено, що електронна копія ордера створюється так само як і електронний оригінал з накладенням на нього КЕП.

Таке рішення прийняте Радою адвокатів України на засіданні, яке відбулося 7 та 8 червня цього року, яка внесла зміни в Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги. 

«Вважаю, це сприятиме більшій зручності адвокатам, та припинить судову практику, коли суди повертали процесуальні документи, до яких додавався підписаний з допомогою КЕП ордер без зображення фізичного підпису адвоката», – повідомив Олексій Кухар, координуючий партнер адвокатської компанії «О.Кухар і партнери», який на засіданні Ради адвокатів України, голосував за прийняття такого рішення. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Телефонуйте