Кундеус Станіслав

АДВОКАТ. ПАРТНЕР

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Земельне законодавство, в тому числі: оформлення прав на земельну ділянку, земельні спори. Законодавство у сфері містобудування та архітектури, в тому числі: справи про притягнення осіб до адміністративної відповідальності, прийняття до експлуатації самочинних об’єктів, отримання дозвільних документів на будівництво.

Спадкові відносини. Сімейні спори. Кримінальне право: кримінальні справи, в тому числі злочини проти власності, злочини проти особи, посадові злочини та дорожньо-транспортні пригоди.

ОСВІТА

Закінчив Донецький національний університет ім. Василя Стуса, здобув ступінь магістра по спеціальністі ” Правознавство”, кваліфікація юрист.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Після закінчення університету розпочав роботу у виконавчих органів Вінницької міської ради. 3 липня 2016 року – головний спеціаліст юрисконсульт у відділі правового соціального забезпечення та експертиз Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради, де успішно брав участь у нормативно-правовому забезпеченні виконавчих органів Вінницької міської ради, а також проведенні судово-претензійної діяльності з питань соціального забезпечення населення Вінницької
територіальної громади.

З квітня 2017 року – головний спеціаліст юрисконсульт у відділі по роботі з об’єктами нерухомості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради, де успішно брав участь у нормативно-правовому забезпеченні виконавчих органів Вінницької міської ради, а також проведенні судово-претензійної діяльності з питань земельних відносин та будівництва на території
Вінницької громади.

В травні 2019 року отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

ВИЗНАННЯ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Неодноразово отримував грамоти та подяки за плідну роботу від Вінницької міської ради. Почесна грамота Ради адвокатів Вінницької області за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу зміцнення захисту державних інтересів, законних прав громадян.

Телефонуйте